CHCI DAROVAT

Na odbornou psychologickou pomoc dnes děti čekají mnoho měsíců. Terapie Venku z. s., je nezisková organizace, která otevírá dětské skupinové psychoterapie rozšířené o výjezdy do přírody. Chtěli bychom, aby byla dětská terapie dostupná pro děti ze všech socioekonomických vrstev, proto financujeme naši aktivitu převážně z grantů, veřejných sbírek a darů.

Jelikož se náš inovativní terapeutický přístup osvědčil, chceme v příštím školním roce otevřít další skupiny a poskytovat tuto péči více dětem. Na cestě za naším cílem se nám již podařilo vytvořit silný tým terapeutek a terapeutů i dalších klíčových pracovníků. Abychom je ale mohli odměnit, rozšířit poskytované služby, zajistit dlouhodobou udržitelnost projektu a zároveň nadále nabízet pomoc všem dětem bez ohledu na jejich socioekonomické zázemí, potřebujeme Vás.

Na rozvoj terapeutických skupin můžete přispět v právě probíhající kampani na Darujme.cz, kde můžete volit mezi jednorázovým příspěvkem a pravidelným dárcovstvím. Děkujeme za Vaši pomoc!

Na co Váš příspěvek využijeme?

  • financování terapeutů
  • pronájem prostor
  • materiály na skupinovou psychoterapii
  • spolufinancování výjezdů do přírody
  • financování supervizí

 

Pokud byste nás chtěli podporovat i jinak, můžete využít portál Givt a neutratit ani korunu navíc. Stačí před každým online nákupem navštívit Givt nebo si do prohlížeče přidat jejich Pomocníka a část peněz z Vašich nákupů půjde na podporu Vámi vybrané organizace (např. Terapie Venku).

NAŠI SPONZOŘI

Děkujeme našim sponzorům v roce 2023: Anna Kafková, Gabriela Chlupáčková, Oskar Gottlieb, Adam Šilar, Mikuláš Brukner, Jakub Čížek, Filip Švamber, barta.legal, s.r.o., Agentura 97, s.r.o., Daniel Jablonský, Martin Španěl, Ortodoncie Praha, s.r.o., DJ Praha, s.r.o. a všem ostatním, kteří přispívají na náš provoz a nechtějí být na stránkách zveřejněni.