SKUPINA ALFA

V říjnu 2023 jsme otevřely terapeutickou skupinu pro dívky ve věku 11–13 let. Skupina bude probíhat po dobu jednoho roku, tedy do října 2024. V rámci skupiny se pravidelně setkáváme jedenkrát týdně na 1,5 hodiny v Praze a v průběhu roku nás také čekají 3 vícedenní výjezdy do přírody mimo Prahu, které jsou povinnou součástí účasti ve skupině.

První výjezd, který se konal v listopadu 2023, proběhl příjemně - přes sychravé počasí jsme si užili čas venku i ve vyhřáté chalupě. Spolu jsme si vařili, starali se o prostředí kolem nás. Program byl bohatý - od arteterapeutických programů, po pohybové hry venku, oheň a zpěv i práci s přírodou.

Na druhý výjezd jsme vyrazili v dubnu 2024 a užili jsme si krásného jarního počasí. Na programu byly terapeutické aktivity a relaxace na kvetoucí zahradě i v lese, ale také společnými silami vytvořené smažáky k obědu nebo kočičí návštěva.

Od října 2024 plánujeme otevření dalších terapeutických skupin. Pokud máte o skupinu zájem, neváhejte se obrátit na náš email, rádi vás zapíšeme na listinu zájemců.